© Kulturhus Gimle / MichaelReinhardt.dk + Sunneva Niclasen

  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon

 

BESTYRELSEN

Inge Tofte-Hansen, formand   inge.toftehansen@gmail.com

Anna Blond, kasserer   annakatarinablond2@gmail.com

Sunneva Niclasen, pr+web   sunneva@kulturhusgimle.dk

Tom Mollerup, booking   tom@mollerup.be

Hans Høyer, fundraising  hans.c.hoeyer@gmail.com

Michael Reinhardt, web+grafik   mr@michaelreinhardt.dk

Morten Lindhard, gimle-dox   lindhard.morten@gmail.com

Suppleanter

Arendse Plesner,  arendsep@hotmail.com

Len Cantor, sioux@mail.dk

 

ØVRIGE KONTAKTPERSONER:

Lene Vibe, gimle:dox    gimledox@gmail.com

Christian Høgh, barteam    choso@mail.dk

Helle Mollerup, havegruppen    mollerups@hotmail.com

Frank Buch, udlejning    buch.frank@gmail.com

Flemming Engedal, husgruppen    flemmingengedal@gmail.com

Meik Hellmann, køkken   meikhellmann@hotmail.com

Niklas Larsen, oldfrue   niklasco@outlook.dk

Emma Marie Berg Johansen, oldfrue   emmaemma746@yahoo.com

Kulturhus Gimle CVR: 14458301

Bestyrelse fra marts 2018

Bagerst fra venstre:

Hans Høyer, Sunneva Niclasen, Inge Tofte-Hansen, Anna Blond, Karin Hvidbjerg

Forest fra venstre:

Len Cantor, Michael Reinhardt, Tom Mollerup, Arendse Plesner

Morten Lindhardt mangler på billedet.

  Gl. Stationsvej 12  .  4591 Føllenslev              

 

 

 

 

 

 

Skriv til:

info@kulturhusgimle.dk

Bus til døren: 543 + 541